Teated


Mammograafia buss tuleb

Mustvees vastuvõtt 13.02. – 17.02.2023

Avinurmes vastuvõtt 21.06.2023


Karantiini kehtestamine haiglas

Alates 30.09.2022 kehtestan haiglas karantiini seoses koroonaviiruse levimisega. Haigete külastamine on keelatud. Pakid saab anda valvepersonali kätte. 


Meie eriarstide vastuvõtt uueneb

Alates 21.septembrist alustab  vastuvõtte nahaarst dr. Anna Skalkina 
kolmapäeviti  10.00 – 14.00, aadressil Kastani 40, Mustvee

Etteregistreerimine telefonil 53911894


Alustab tööd laste füsioterapeut

SA Mustvee Tervises aadressil Kastani 40 alustab septembrikuus tööd laste
füsioterapeut Ursula Tähiste.
Vastuvõtule on oodatud lapsed vanuses 2kuud kuni 18eluaastat. Oma beebi, väikelapse või noorukiga võid pöörduda laste füsioteraapiasse, kui lapsel esineb motoorses arengus kõrvalekaldeid või arengu hilistumist. Vastuvõtule võid tulla ka siis, kui soovid oma lapse füüsilise arengu hindamist ning nõustamist
edasise arengu toetamiseks ja arendamiseks. Vastuvõtule saab tulla nii perearsti saatekirjaga kui isemaksjana.
Aja registreerimiseks helista 58916370 või kirjuta Tahisteursula@gmail.com.
Laste füsioterapeudi vastuvõtt, Kastani 40 Mustvee esmaspäeviti 8.30-16.30


Mustvee Tervis SA kutsub kõiki osaleda 14.06.2022 kell 10.00 veebi konverentsil


Mustvee Tervis SA kutsub kõiki osaleda 14.06.2022 kell 10.00 veebi konverentsil „Projekti „Ergonomics“ tulemused ja Kaasatuse päev sihtasutuses Mustvee Tervis“.

Euroopa naabrusinstrumendi raames viiakse ellu projekt ER153 „Ergonomics“ „Professionaalsete ja kohalike kogukondade koostöö tervishoiuteenuste, rehabilitatsiooni ja sotsiaalse kaasatuse kvaliteedi parandamiseks“. Projektiga alustati 11. augustil 2020, Mustvee Tervis SA projekti eelarve on 64 730,8 eurot. Projekt aitab parandada tervishoiuteenuste, rehabilitatsiooni ja sotsiaalse kaasatuse kvaliteeti ning edendada koostööd professionaalsete ja kohalike kogukondade vahel.
Projekti elluviimise tulemusel said SA Mustvee Tervis 20 töötajat parandada oma kutsekvalifikatsiooni ja vene keele oskust, et suurendada suhtlemise mugavust venekeelsete patsientidega, kes moodustavad umbes 70% patsientide koguarvust. Projekti tegevuste raames rõhutatakse vajadust tähelepanelikumalt suhtuda erivajadustega inimestesse, kuna kõigile patsientidele tagatud võrdne ja vaba juurdepääs sotsiaalkindlustusele ning ergonoomiliste lahenduste kasutuselevõtt igapäevaelus parandab patsientide elukvaliteeti ja projektis osalevate organisatsioonide töötajate töötingimusi.
Mustvee Tervis SA sai projekti vahenditest täiustada meditsiinilist inventari ja – seadmeid ning tõsta ligipääsetava keskkonna taset.
Projekti raames on kavandatud Kaasatuse Päevad, mille eesmärk on muuta ühiskond tolerantsemaks ja tähelepanelikumaks erivajadustega inimeste igapäevase elukvaliteedi suhtes. Esimene Kaasatuse päev toimus septembris 2021, kus osalesid Mustvee linna koolide õpilased. Teine Kaasatuse päev on kavandatud läbi viia veebi vormis ning käesolev kutse on suunatud ka avalikkusele, seega huvitatud inimesed saavad ka sellest konverentsist osa võtta ja küsimusi esitada. Palume Teid kindlasti võtta konverentsist osa, et aidata sotsiaalse kaasatuse taseme parandamisele kaasa!
Projekti raames toimub teabevahetus ja kogemuste vahetamine. Konverentsi teiseks osaks on kavandatud SA Mustvee Tervise töötajate ja kutsutud sarnase tervishoiuasutuse töötajate ühistöötuba kogemuste ja parimate praktikate vahetuse eesmärgiga. Kõik konverentsil osalejad on samuti teretulnud arutelus osaleda!
Kui Teil on mingid küsimused, millele saavad vastata Mustvee Tervis SA töötajad või sotsiaaltööspetsialistid, siis palun esitage neid eelnevalt e-postile mustveetervis@gmail.com. Konverentsi ajal püüame leida neile vastused! Samuti saab küsimusi esitada ka konverentsi käigus.


Mammograafiabusside ajakava 2022

Mammograafiabuss Avinurmes 08.06-09.06.2022

☎️ 𝗥𝗲𝗴𝗶𝘀𝘁𝗿𝗲𝗲𝗿𝗶𝗺𝗶𝗻𝗲  E-R 8-16 telefonil 𝟲𝟬𝟬 𝟯𝟭𝟱𝟱


SA Mustvee Tervise ruumides aadressil Kastani 40 alustab septembrikuus tööd ämmaemand Gethel M. E. Kirsipuu, kes oma vastuvõtul pakub kontratseptsiooninõustamist, rasedusejälgimist ja sünnitusjärgset kontrolli. Kontratseptsiooninõustamisel on ämmaemand abiks sobiva rasestumisvastasemeetodi leidmisel ning vastab tekkinud küsimustele, mis on seotud valitud meetodi kasutamisega. Imetamisnõustamise vastuvõtule on oodatud naised, kellel on tekkinud küsimusi või probleeme rinnaga toitmisel.
Samuti on vastuvõtul võimalik läbi viia emakakaelavähi sõeluuringut.
Ämmaemanda vastuvõtt
Esmaspäeviti 8.00 – 16.00
Registreerimine vastuvõtule 53660433 või nouandla@mustveetk.ee
tööpäeviti 9.00 – 13.00


Alates 01.oktoobrist on sihtasutusel sõlmitud Eesti Haigekassaga leping günekoloogi teenuste osutamiseks.Vastuvõtte hakkavad tegema Ida – Viru Keskhaiglas töötavad oma eriala profesionaalsed günekoloogid.

Registreerimine vastuvõtule 53660433 või nouandla@mustveetk.ee tööpäeviti 9.00 – 13.00


 Alates 03.09.2021 on haiglas kehtestatud  karantiin seoses koroonaviiruse juhtumite arvu pideva tõusuga Eestis. Haigete külastamine on keelatud. Pakid saab anda valvepersonali kätte.


Uudiste arhiiv


Mustvee Tervisekeskuse pidulik avamine 5.novembril algusega kell 15.00.

Mustvee Tervis SA